Liga proti rakovině

Vážení přátelé – dobrovolní hasiči, 

dovolujeme si obrátit se na Vás znovu po roce se žádostí o pomoc – o předání informací o letošním ročníku veřejné sbírky Ligy proti rakovině Praha, jejímž je SDH ČMS v posledních letech pravidelným a spolehlivým partnerem.

 

Dopis k přihláškám2012-HA         CDPR2012_prihlaska

Jak již možná víte, Český den proti rakovině 2012 (16.Květinový den) proběhne ve středu 16. května a my pevně doufáme, že tomu tak bude opět za vydatné podpory dobrovolných hasičů.

Vloni se členům SDH po celé ČR podařilo vybrat více než 400.000,- Kč, a to především v menších městech a vesnicích, kde je pro nás tato pomoc velkým přínosem! 

Všem SDH, která se vloni sbírky účastnila, jsme již rozeslali přihlášky a informační dopisy přímo na jejich adresy.

Na Vás se nyní obracíme ještě jednou se žádostí o plošné předání informací o sbírce (naší žádosti o pomoc) celé členské základně ve Vašem okrese. Velmi bychom uvítali, kdyby se i v letošním roce podařilo počet spolupracovníků z řad hasičů rozšířit a do sbírky se zapojili další Vaši členové a místní organizace. UVÍTÁME SPOLUPRÁCI V JAKÉMKOLI ROZSAHU – zapojit se mohou i jednotlivci a význam má pro nás každá prodaná kytička a rozdaný preventivní leták!

 V příloze si Vám dovolujeme zaslat přihlášku pro letošní ročník sbírky (termín uzávěrky není problém v případě potřeby prodloužit) a dopis se základními informacemi a MOC VÁS PROSÍME O PŘEDÁNÍ o předání těchto informací dále směrem k Vaší členské základně.

Budete-li potřebovat jakákoli další upřesnění, jsme Vám kdykoli k dispozici.

 Předem děkujeme za Vaši pomoc – předání informací – a těšíme se na další dobrou spolupráci s Vaší organizací.

 Za organizátory Českého dne proti rakovině s přáním krásných dní

Jana Kolářová

603 546 116

jana.kolarova@arcadia.cz

 

Arcadia Praha, s.r.o.

U Nikolajky 5/833

150 00  Praha 5

tel.: 224 422 280

fax: 251 560 151

www.denprotirakovine.cz

www.arcadia.cz