Kalendář hasičských soutěží a akcí na okrese KH

aktualizace k 6.5.2014

kalendář je průběžně doplňován

4.5. ano Nové Dvory Den s hasiči – pro děti  
         
6.5. ano Kutná Hora  HZS – den otevřených dveří   
         
10.5. ano Vlastějovice  soutěž v PŮ zařazeno do KHL 1  
11.5.        
         
         
17.5.    Chroustkov  Oslavy 70 Let založení SDH  13.00
17.5.   Schořov okrsková soutěž okrsku č,7 13.00
17.5.   Podveky okrsková soutěž okrsku č.21 13.00
17.5. ano Sv. Mikuláš  Plamen   Okresní kolo + Soptík 1  
18.5. ano Krchleby Okrskové kolo  –  okrsek č.6 13.00
         
24.5.        
25.5.        
5.6.        
31.5. ano Krchleby  okresní kolo PS    /  Soutěž PU zařaz.KHL 2  8.h/14h
1.6.        
         
7.6. ano Krchleby  Krchlebská věž   
7.6. ano Uhl. Janovice  Soptík 2 – Žíšov   
7.6. ano Vrdy Vrdy oslavy SDH  
7.6. ano Církvice  okrsková soutěž okrsek č.2 14.30
8.6.        
         
14.6. ano Potěhy  Noční Potěhy  soutěž v PU  
14.6. ano Kácov  Soptík  3  
14.6. ano Nymburk     
15.6. ano Nymburk     
         
         
21.6. ano Zibohlavy  Soutěž v PU zařazena do KHL 3 13 h
21.6.   Chrást hasičská soutěž  13 00
21.6.   Záboří n. L okrsková soutěž okrsek č.1 – 1. kolo  13.00
21.6. ano Vlašim     
22.6. ano Vlašim     
         
28.6. ano Nesměřice Nesměřické slavnosti  
28.6. ano Hostovlice Hostovlická proudnice  
28.6. ano Lomec okrsková soutěž v Lomečku  
29.6.        
         
5.7. ano Červený Hrádek  Soutěž v PU zařazena do KHL 4 13 h.
6.7.        
         
12.7. ano Křesetice  Soutěž v PU zařazena do KHL 5 9 h.
13.7.        
         
19.7.        
20.7.        
         
26.7.        
27.7.        
         
2.8. ano Prostřední Ves Memorial Josefa Brože  
3.8.        
         
9.8.        
18.8.        
         
16.8.        
17.8.        
         
23.8. ano Drahobudice  Soutěž v PU zařazena do KHL 6  
24.8.        
         
30.8.   Svatý Mikuláš  okrsková soutěž okrsek č.1  –  2. kolo   
31.8.        
         
6.9. ano Kořenice  Soutěž v PU zařazena do KHL 7 13 h
7.9. ano Hostovlice  Soptík 4  
         
13.9. ano Močovice  Močovská proudnice   
14.9. ano Močovice  Soptík 5 – závěr   
         
20.9. ano Nové Dvory  Soutěž v PU zařazena do KHL 8  
21.9.        
         
25.9.        
27.9.        
28.9. ano Uhlířské Janovice Memoriál S. a P. Jecha  
         
4.10.        
5.10.        
         
11.10.        
12.10.        
         
18.10        
19.10.        
         
25.10.        
26.10.        
         
1.11. v řešení Vysoká Běh na rozhlednu   
2.11        
         
8..11.        
9.11.        
         
4.12.