Požární ochrana očima dětí – okresní vyhodnocení

 

výsledky vyhodnocení soutěže PO očima dětí na okrese Kutná Hora

viz tabulka :

      Vyhodnocení PO očima dětí – 2014    
                           o k r e s n í    k o l a    
               
OKRES : Kutná Hora  
               
Adresa OSH, které provedlo okresní vyhodnocení : OSH Kutná Hora, Vladislavova 331, 284 01 Kutná Hora  
Počet zúčastněných dětí celkem :  213      
Počet zúčastněných škol celkem : 16      
Počet odevzdaných prací na OSH:  222      
    mateřských : 36      
    základních : 186      
    středních : 0      
Počet zúčastněných SDH celkem : 6      
Počet zúčastněných jiných subjektů prac. s dětmi a mládeží ( DDM, jiné zájmové kroužky,    
občanská sdružení ) :   0      
       
               
 
               
Kategorie L 1            
  Jméno a přijmení Přesný název a adresa školy, SDH, apod. OKRES  
1. Eliška Píšková   SDH Močovice, 286 01 Čáslav KH  
2. Sára Procházková   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
3. Adéla Müllerová, Andrea Ptáčková ZŠ Církvice, 285 33 Církvice KH  
               
Kategorie L 2            
1. Jakub Novotný   ZŠ T.G.Masarykova, Jiáskovy sady 387, 284 01 Kutná Hora KH  
2. Anežka Novotná   ZŠ T.G.Masarykova, Jiáskovy sady 387, 284 01 Kutná Hora KH  
3. Radka Sládková   SDH Uhlířské Janovice, Hasičská 778 285 04 Uhl. Janovice KH  
               
Kategorie L 3            
1.           KH  
2.           KH  
3.           KH  
               
Kategorie L 4            
1.           KH  
2.           KH  
3.           KH  
               
               
               
               
               
               
               
               
             
               
Tabulky pro vyhodnocení Výtvarných prací      
               
Kategorie M 1            
  Jméno a přijmení Přesný název a adresa školy, SDH, apod. Okres  
1. Saša Novák ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
2. Tereza Tvrdíková ZŠ a MŠ Kácov, Nádražní 216, 285 09 Kácov KH  
3. Ondřej Vaník ZŠ a MŠ Kácov, Nádražní 216, 285 09 Kácov KH  
               
               
Kategorie M 2            
1. Eliška Řeháčková   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
2. Matyáš Bláha   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
3. Sára Fantová   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
               
Kategorie  ZŠ 1            
1. Barbora Němcová   ZŠ Čáslav, Masarykova 357, 286 01 Čáslav KH  
2. Tereza Dalešická   ZŠ Čáslav, Masarykova 357, 286 01 Čáslav KH  
3. Karolína Černá   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
               
Kategorie ZŠ 2            
1. Josef Domas   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
2. Barbora Jiránková   ZŠ T.G.Masarykova, Jiáskovy sady 387, 284 01 Kutná Hora KH  
3. Sára Procházková   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
               
               
Kategorie ZŠ 3            
1. Martin Agh   ZŠ Čáslav, Masarykova 357, 286 01 Čáslav KH  
2. Jiří Vyhnánek   SDH Uhlířské Janovice, Hasičská 778 285 04 Uhl. Janovice KH  
3. Dominika Pokorná   ZŠ T.G.Masarykova, Jiáskovy sady 387, 284 01 Kutná Hora KH  
               
               
Kategorie ZŠ 4            
1. Matěj Švarz   ZŠ Čáslav – náměstí J. Žižky z Trocnova 182, 286 01 Čáslav  KH  
2. Václav Vágner   ZŠ T.G.Masarykova, Jiáskovy sady 387, 284 01 Kutná Hora KH  
3. Pavlína Jandáková   SDH Církvice, 285 33 Církvice KH  
               
Kategorie K 1            
1.           KH  
2.           KH  
3.           KH  
               
Kategorie K 2            
1. Michal Udovenko   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
2. Denisa Urbánková   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH  
3. Pavel Rajdl   ZŠ a MŠ Křesetice, 285 47 Křesetice KH